Özer Makina работает в швейном машиностроении с 1991 года. В настоящее время Özer Makina осуществляет производство на своем предприятии площадью 3000 м² в Йенибосне. Наша компания, которая придерживается принципов удовлетворенности клиентов и послепродажного обслуживания, имеет возможность удовлетворить ваши требования благодаря штату из 50 человек.

Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uyduran Özer Makina kendini de yenileyerek, ihracat oranlarını artırarak makinelerde kullanılan kaliteli malzemeler ve deneyimli is gücü ile fark yaratmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı makinelerimiz, müşterilerimizin üretim hızını artıracak, onlara rekabet avantajı saglamaktadır. Firmamız dünyanın birçok ülkesine bu makinelerin tedarikini saglamaktadır.

Yurtdışı müşterilerimizin yanı sıra Hindistan, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Özbekistan, Mısır, Suudi Arabistan, Makedonya diğer bazı ülkelerde de dogrudan acentelik ağımız mevcuttur.Özer Makina ekibi, ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi vermekten ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Satış sonrası hizmete önem verdigimizden dolayı, sizlerle olan iliskimiz daimi kalacaktır. Her türlü yedek parça temininde, makine tamir ve bakımında hizmetimiz sınırsızdır.
Firmamız satış öncesi ve sonrası her türlü taleplerinizi karsılamak için yanınızdadır.